Fragmenty instrukcji obsługi Craftsman 25415

Craftsman 25415 to jeden z najbardziej popularnych produktów Craftsman, który jest wielofunkcyjnym narzędziem do wykonywania prac remontowych. Jest to wysoce wydajne narzędzie, które jest wyposażone w przydatne funkcje, takie jak regulowana prędkość obrotowa, systemy bezpieczeństwa i poręczne uchwyty. W celu uzyskania najlepszych wyników pracy z narzędziem Craftsman 25415 należy przestrzegać wszystkich instrukcji obsługi. Instrukcja obsługi zawiera wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania narzędzia, jak również informacje o konserwacji, naprawach i konserwacji. Instrukcja obsługi jest dostępna w postaci drukowanej lub w wersji elektronicznej na stronie internetowej Craftsman.

Ostatnia aktualizacja: Fragmenty instrukcji obsługi Craftsman 25415

Przed pierwszą jazdą należy przeczytać instrukcję obsługi, która pomoże zapoznać się z nowym samochodem.

Przeczytanie instrukcji obsługi to sposób na zaznajomienie się z nowymi funkcjami oraz uzyskanie informacji, jak poradzić sobie z obsługą samochodu w różnych sytuacjach i wykorzystać wszystkie możliwości samochodu. Prosimy przy tym zwracać szczególną uwagę na wyróżnione w sposób specjalny przestrogi dotyczące zasad bezpiecznej eksploatacji.

Celem niniejszej informacji dla właściciela jest wyjaśnienie wszystkich możliwych funkcji, opcji i akcesoriów samochodu Volvo. Nie stanowi ona oświadczenia ani gwarancji, że wszystkie każdy samochód Volvo posiada te cechy, funkcje i opcje. Część stosowanej terminologii może nie być dokładnie taka sama jak terminologia używana w materiałach handlowych, marketingowych i reklamowych.

Prowadzone są nieustanne prace rozwojowe mające na celu doskonalenie naszego produktu. Wprowadzane modyfikacje mogą sprawić, że informacje, opisy i ilustracje zawarte w instrukcji obsługi będą różnić się od wyposażenia samochodu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian bez uprzedniego powiadamiania.

© Volvo Car Corporation

Wyposażenie opcjonalne i akcesoria

Można tu również spotkać opisy urządzeń i funkcji będących zarówno wyposażeniem standardowym lub opcjonalnym (montowanym fabrycznie), jak i stanowiących wyposażenie dodatkowe (akcesoria).

Wszystkie rodzaje opcji i akcesoriów znane w momencie publikacji są oznaczone gwiazdką: *.

Wyposażenie opisane w instrukcji obsługi nie jest dostępne we wszystkich egzemplarzach pojazdów – mają one różne wyposażenie zależnie od potrzeby ich dostosowania do wymagań lokalnych rynków, a także krajowych lub lokalnych przepisów i rozporządzeń.

W razie wątpliwości, co stanowi wyposażenie standardowe pojazdu, a co jest wyposażeniem opcjonalnym/dodatkowym, prosimy o kontakt z dealerem Volvo.

Teksty o charakterze specjalnym

Ostrzeżenie

Fragmenty tekstu opatrzone nagłówkiem OSTRZEŻENIE informują o ryzyku wystąpienia obrażeń ciała.

Ważne

Fragmenty tekstu opatrzone nagłówkiem WAŻNE informują o ryzyku wystąpienia szkód materialnych.

Uwaga

Fragmenty tekstu opatrzone nagłówkiem UWAGA zawierają porady i wskazówki, które na przykład ułatwiają korzystanie z różnych funkcji samochodu.

Naklejki informacyjne i ostrzegawcze

W różnych miejscach samochodu umieszczone są naklejki, przekazujące w jasny sposób ważne informacje. Poniżej opisano ich rodzaje w kolejności zgodnej z hierarchią ważności.

Ostrzeżenie o ryzyku odniesienia obrażeń ciała

Zgodne z normami ISO czarne symbole na żółtym tle paska ostrzegawczego oraz białe litery lub rysunki na czarnym tle pola tekstowego. Są to ostrzeżenia o zagrożeniu, które w razie zignorowania może doprowadzić do poważnych obrażeń ciała lub śmierci.

Ostrzeżenie o ryzyku szkód materialnych

Zgodne z normami ISO białe symbole oraz białe litery lub rysunki na czarnym bądź niebieskim tle paska ostrzegawczego i pola tekstowego. Są to ostrzeżenia o zagrożeniu, które w razie zignorowania może doprowadzić do uszkodzeń mechanicznych.

Informacja

Zgodne z normami ISO białe symbole oraz białe litery lub rysunki na czarnym tle pola tekstowego.

Uwaga

Nie jest zamiarem producenta, by naklejki widniejące w instrukcji obsługi były dokładną kopią naklejek znajdujących się w samochodzie. Zostały one zamieszczone w instrukcji w celu zaprezentowania ich orientacyjnego wyglądu oraz umiejscowienia w samochodzie. Informacje dotyczące Państwa samochodu znajdują się na odpowiednich naklejkach w samochodzie.

Ilustracje i filmy

Ilustracje i filmy wykorzystane w instrukcji obsługi są czasami schematyczne i mają na celu przedstawienie ogólnego wyglądu lub przykładu działania określonej funkcji. Mogą one odbiegać od wyglądu samochodu, zależnie od poziomu wyposażenia i rynku.

 • Autor: Łukasz Proszek
 • Dodano: 5 lat, 2 miesiące temu
 • Ocena: (8) (2)

Szybki spis treści:

 • Ogromna baza instrukcji obsługi
 • Instrukcje obsługi po polsku
 • Instrukcje skrócone i rozszerzone
 • Instrukcje obsługi z wielu kategorii
 • Instrukcje obsługi na zamówienie
 • Instrukcje obsługi za darmo

  Ogromna baza instrukcji obsługi po polsku, instrukcje na zamówienie, szybkie i wygodne wyszukiwanie - to główne zalety wyszukiwarki instrukcji na Videotesty.

  Ogromna baza instrukcji obsługi

  Liczba instrukcji obsługi zawarta w naszym serwisie przekroczyła już 26 tysięcy. Warto zaznaczyć, że codziennie dochodzą nowe instrukcje, które wyszukiwane są dla naszych użytkowników.

  Wyszukaj instrukcję obsługi >>>

  Instrukcje obsługi po polsku

  Nie każdy perfekcyjnie włada językiem angielskim, by móc dokładnie przetłumaczyć często bardzo techniczny język zawarty w manualach. Dlatego właśnie w pierwszej kolejności uzupełniamy instrukcje dostępne w języku polskim, by były dla każdego zrozumiałe.

  Instrukcje skrócone i rozszerzone

  Zdajemy sobie również sprawę z tego, że niektóre urządzenia mają kilka różnych instrukcji obsługi. Są wersje skrócone, rozszerzone, jak i np. instrukcje aktualizacji lub obsługi dołączonego oprogramowania. W takich przypadkach zawsze załączamy wszystkie dostępne manuale

  Instrukcje obsługi z wielu kategorii

  Naszej wyszukiwarki instrukcji nie ograniczamy do kilku popularnych kategorii, typu smartfon, telewizor, lodówka czy pralka. Urządzenia, do których możemy dla Ciebie znaleźć instrukcję, obejmują kilkaset kategorii sprzętowych

  Instrukcje obsługi na zamówienie

  To jedna z kluczowych zalet naszej wyszukiwarki instrukcji. W przypadku, gdy nie wyszukałeś danego pliku z instrukcją, możesz ją jednym kliknięciem u nas zamówić

  Instrukcje obsługi za darmo

  Nie musisz się też obawiać o jakieś ukryte płatności - naszym użytkownikom pomagamy nie oczekując zapłaty. Jedynym wymogiem ściągania instrukcji, jest założenie na naszym portalu konta - również jest to oczywiście darmowe.

  O autorze: Łukasz Proszek

  W redakcji VideoTesty. pl pracuję już od 2012 roku. Pasjonuję się nowymi technologiami i sprzętem elektronicznym, głównie z segmentu AGD oraz RTV. Nie są mi też obce nowości z rynku sprzętu gamingowego czy podzespołów komputerowych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że potrafię wskazać najlepszy produkt z danej kategorii sprzętowej. W wolnych chwilach sporo czytam, a także pomagam czytelnikom na naszej facebookowej grupie "Testerzy Videotestów".

  blogcomments powered by

  Fragmenty instrukcji obsługi Craftsman 25415

  Bezpośredni link do pobrania Fragmenty instrukcji obsługi Craftsman 25415

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Fragmenty instrukcji obsługi Craftsman 25415